O mně

Dovolte, abych se představila:

jaJmenuji se Galina Kolářová. Narodila jsem se v malém útulném městečku na jihu Ruska. Absolvovala jsem vysokou školu v Moskvě. V roce 1992 jsem se seznámila se svým budoucím manželem, v tuhle dobu ještě československým studentem a v roce 1994 jsme se přestěhovali do České republiky, kde naše rodina bydlí již 20 let.

Máme dvě překrásné děti –Daniela a Kristýnu. Zajímavé je, že město, odkud pocházím (Usť-Labinsk) má téměř stejný název, jako město, kde teď bydlím – Ústí nad Labem.

Od roku 1996 společně s manželem nabízím překladatelské služby.

Spolupracuji s několika českými překladatelskými agenturami (například „Mánes překlady a tlumočení“, „J-Service jazyková škola a agentura“, „PRESTO Překladatelské centrum“, „Jazyková agentura Skřivánek“, “PrekladyMartina”)

Ke každé zakázce přistupuji individuálně a pečlivě, stejně důležitá je pro mě úprava překladu, které věnuji značnou pozornost.

Pokud se na mě obrátíte, můžete se spolehnout na vysokou kvalitu zpracování, dodržení termínů a zachování důvěrnosti mi poskytnutých materiálů. Nabízím rozumnou cenu a možnost dlouhodobé spolupráci!

Překlad – to je má hlavní práce a já jsem téměř vždy on-line.